Gouwzeestraat 6 - 76A
Kenmerken
- Locatie:
- Purmerend
- Wijk:
- Wheermolen-Oost
- Soort project:
- Nieuwbouw
- Aantal woningen:
- 71
- Aannemer:
- Hillen & Roosen Bouw
- Architect:
- DOOR architecten
- Status:
- In voorbereiding
- Planning:
- Start bouw 2025, Oplevering 2026
- Bijzonderheden:
- Gasloos, Energiezuinig
- Huurcategorie:
- Socialehuur
- Nettohuur:
- Nog niet bekend
-
Over het project
Samen met bewoners en de gemeente Purmerend werken we aan een nieuw Wheermolen-Oost. De komende tijd renoveren we verschillende gebouwen in de wijk en bouwen we ook nieuwe woningen. Aan de Gouwzeestraat is gestart met de bouw van twee nieuwe woongebouwen.
Aan de Gouwzeestraat komen nieuwe woningen in twee woongebouwen
We maken hier 71 twee- en driekamerappartementen. De nieuwbouw krijgt de huisnummers 6 t/m 76 A. De woningen zijn modern en duurzaam. Ze krijgen zonnepanelen, vloerverwarming en een energielabel A+++.
Indeling van de nieuwe woongebouwen
In het eerste woongebouw (D) komen 30 driekamerappartementen, elk met een eigen berging op de begane grond. Daarnaast worden er vijf tweekamerappartementen gebouwd, die krijgen van een gedeelde fietsenberging. In het tweede gebouw (C) komen ook 30 driekamerappartementen, elk met een eigen berging op de begane grond. Hier komen zes tweekamerappartementen, die krijgen een gedeelde fietsenberging.
Planning en verhuur
De huurprijzen stellen we op een later moment vast. Het traject voor het verhuren van het eerste woongebouw start in het najaar van 2025. We verwachten de woningen op te leveren in mei 2026. De oplevering van het tweede woongebouw staat voor september 2026 in de planning.
Heeft u vragen of opmerkingen?
Heeft u vragen? Kijk dan bij de veelgestelde vragen. Zit uw vraag of antwoord er niet bij? Laat het ons weten via een e-mail naar wheermolenoost@intermaris.nl. Bekijk ook www.wijwheermolen.nl en volg de andere plannen in de wijk.
Voor het laatst bijgewerkt op: 27-05-2025