Timpaan, Intermaris en Kuin vieren start bouw 62 sociale huurappartementen in Rozenbuurt Zwaag

Vastgoed- en gebiedsontwikkelaar Timpaan, woningcorporatie Intermaris en samenwerkende aannemers Kuin B.V. en Wit Wognum hebben vandaag de start gevierd van de bouw van 62 appartementen bestemd voor sociale huur in nieuwbouwwijk Rozenbuurt in Zwaag. Het gebouw gaat De Ooievaar heten en omvat 54 tweekamerappartementen en 8 driekamerappartementen met een woonoppervlakte van gemiddeld circa 50m2. Timpaan heeft De Ooievaar ontwikkeld en het ontwerp is van de hand van GeO Architecten, die ook de rest van Rozenbuurt hebben ontworpen.

Ingeborg de Jong, directeur Timpaan: “Fantastisch dat we samen met Intermaris en Kuin 62 sociale huurappartementen kunnen toevoegen aan gebiedsontwikkeling Rozenbuurt. Als maatschappelijk betrokken ontwikkelaar richt Timpaan zich op betaalbaar wonen in elk segment. We kijken uit naar een voorspoedige bouw en een prachtig pand voor de toekomstige bewoners.”

'We zijn blij dat we weer sociale huurappartementen bouwen in Zwaag. Dit geeft mensen die al lang in een eengezinswoning bij ons in Zwaag wonen, en toe zijn aan een volgende stap, de mogelijkheid om in het eigen dorp door te stromen. Een unieke kans’, volgens directeur Vastgoed Iphigenia Westphal van Intermaris.

De appartementen worden erg energiezuinig met een energielabel A++, zonnepanelen en elk een eigen warmtepomp. In het appartementengebouw komt een gezamenlijke fietsenberging. Naar verwachting wordt De Ooievaar opgeleverd in het 4e kwartaal van 2026.

Gebiedsontwikkeling Rozenbuurt
Rozenbuurt is een ontwikkeling van Timpaan en Scholtens Projecten. In totaal komen er circa 420 woningen en appartementen in Rozenbuurt. De verkoop van project Waterroos start binnenkort. Meer informatie: http://waterroos.nl/